Морські водорості фантастичні добриво для ґрунту, оскільки це дешево та легко доступний уздовж більшості узбережжя. Він містить усі основні поживних речовинах, але в менших кількостях, таких як залізо та цинк. Це надзвичайно корисний кондиціонер ґрунту та є чудовий вибір органічних садівників. Він також містить високий рівень фосфору, який може буде корисним для росту рослин. Компонована кора це чудовий спосіб допомогти покращити стан ґрунту та зменшити ерозію. Компостована кора приваблює корисних комах і розщеплює глину ґрунт. Туйон це речовина, яка допомагає зупинити ріст бур’янів. Тирса також може бути корисною для надзвичайно ущільнених ґрунтів, оскільки це підвищує вміст органічної речовини в ґрунту. Змішувати зі скошеною травою допомогти азот ін’єкції. Це важливо виміряти розміру кореневої зони дерево для визначення кількість добрив, яку потрібно внести.добриво для орхідей Коренева зона — приблизно кругова простір, що включає ствол, а також його крайні гілки. Вона є в 1,5 рази більше окружності від стовбура до крапельна лінія. Це називається Воно також може поглинають мінерали, з корінням, яке розширюються до чотирьох футів понад лінія крапель. Використання ґрунтових добрив є ефективним ґрунтова поправка, яка має потенціал для значного поліпшить здоров’я та продуктивність рослин. Підвищить продуктивність і здоров’я ваших культур. Це потужний і доступне джерело поживних речовин для культур. Він також зберігає вологу у ґрунті і збільшує ріст коренів рослин.

Membukukan Branding

 

Idebuku merupakan lini Edysr Id Lab yang konsen pada “Book Design & Book Review”. Keduanya merupakan cara distinctive kami untuk menjadikan buku sebagai bagian dari pengembangan branding secara strategis.

Desain buku, kami dedikasikan bagi anda yang menempatkan branding dalam konteks yang lebih visioner. Sehingga merek anda tidak sekedar dimediakan, tapi ‘dibukukan’. Sedang resensi buku, kami sajikan untuk memperkaya referensi. Karena kami yakin, anda dan buku akan menjadi sajian branding yang menyegarkan.